Помогите пажалеста Ширина прямокутника втричі менша від довжини, а його периметр дорівнює 80 дм.

Знайдіть площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

2(x+3x) = 80

2x + 6x = 80

8x = 80

x= 10

1) Довжина = 10дм

2) Ширина = 10 × 3 = 30дм

3) Площа = 10 × 30 = 300дм