Знайдіть відношення чисел 34 до 100


Ответы на вопрос

Отвечает Горячева Екатерина.

Ответ:

0,34

Пошаговое объяснение:

відношення пишемо через ділення, тобто:

34÷100=0,34

Отвечает Барахтей Софія.

Пошаговое объяснение:

34 : 100 = 0,34

или:

34 : 100 = 34/100 = 17/50