5. У трикутнику АВС кут А- прямий, а кут в удвічі більший за кут С. Знайдіть кут В і кут С​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Александр.

Ответ:

А=90°; В=60°; С=30°

Пошаговое объяснение:

А=90°

В=2х

С=х.

90+2х+х=180 (сума всіх кутів)

2х+х=180-90;

3х=90

х=90÷3

х=30

А=90°

В=30×2=60°

С=30°