Перевір користуючись означенням чи можна з відношень 8/4 і 10/5 скласти пропорцію (СРОЧНО)


Ответы на вопрос

Отвечает Деревянкина Юля.

Ответ:

можна

Пошаговое объяснение:

8/10 = 4/5

4/5 = 8/10

5/10 = 4/8