Знайдіть медіану проведену до сторони трикутника яка лежить проти кута 60 градусів,якщо дві інші

сторони цього трикутника дорівнюють 5 і 4 см. Срочноооо

Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Лизок.

За т.косинусів маємо:
с²=а²+b²-2abcosa, c²=4²+5²-2·4·5·cos60°=16+25-2·4·5·1/2=41-20=21
По св-ву сторон и диагоналей паралеллограмма:
d₁²+d₂²=2(a²+b²), 21+d₂²=2(16+25)=82
d₂²=82-21=61, d=√61
Медиана равна √61/2