Розв'яжіть рівняння і знайдіть суму їх коренів 7·(123 – 4х) = 749 і 14х + 5х = 608. Поможіть будь

ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Щетинина Елизавета.
1) 7*(123-4х)=749
7*123-7*4х=749
861-28х=749
28х=861-749
28х=112
х=112:28
х=4
2) 14х+5х=608
19х=608
х=608:19
х=32