3. Довжина однієї зі сторін прямокутни- ка дорівнює 16 см, а його периметр 72 см. Знайди площу

прямокутника. -​

Ответы на вопрос

Отвечает Дарханов Диас.

Ответ:

320см²

Пошаговое объяснение:

(72-16×2)÷2=20 см - довжина другої сторони прямокутника

S=20×16=320см²