Розвяжіть рівння 3x-(x+4)=6+2(x-5)


Ответы на вопрос

Отвечает Микуляк Юля.

Відповідь:

3x-(x+4)=6+1(x-5)      х- у ліву сторону, цифри у праву

х=-3-4+6+1*(-5) при перенесенні у іншу сторону цифри або кореня,                       міняємо знак на протилежний (+ на -, -на+)

х=-6 додали, відняли та помножили (перша дія завжди множення

Отвечает Тухватуллин Тимур.

3х-(х+4)=6+2х-10

переносимо х в праворуч а числа ліворуч

3х-х-2х=-4+6-10

0х=-8