Металевий дріт довжиною 144см поділити на три частини у відношені 9:11:16. Знайти довжину усіх

частин

Ответы на вопрос

Отвечает Истранина Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

перша частина9х

друга частина 11х

третя частина 16х, скалдемо рівняння

9х+11х+16х=144

36х=144

х=144:36

х=4

перша частина 4*9=36 см

друга 4*11=44 см

третя 4*16=64 см

Отвечает Чернышева Валерия.

1)144:(9+11+16)•9=36 см

2)144:(11+9+16)•11=44 см

3)144:(11+9+16)•16=64 см

Ответ:36 см, 44 см, 64 см