Знайдіть масштаб карти,якщо 2см на карті відповідає 30км на місцевості


Ответы на вопрос

Отвечает Когодий Вова.

Ответ: 1 :  15 00000

Пошаговое объяснение:

2см --------------------30км=30 000 00 см

1см ---------------------   х см

2/1 = 3000000/х

х=3000000/2;

x=1500000.

в 1 :  15 00000