Периметр рівнобедренего трикутника дорівнює 18см.знайди сторони трикутника,якщо основа становить2/9

його периметра.

Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Настя.

Відповідь:

1) 18×2/9=4-основа

2)18-4=14-2ребра разом

3) 14:2=7-ребро

4-основа

7-р