Значенням якого відношення є число 5. а)4:8; б)3:6; в)0,5:0,1; г)2:8.


Ответы на вопрос

Отвечает Вурья Катя.
Г)
2+8=10;
5:10=0,5
Удачі!
Отвечает Франт Діана.

Ответ:

Число 5 є значенням відношення В

Пошаговое объяснение:

а) 4 ÷ 8 = 0,5

б) 3 ÷ 6 = 0,5

в) 0,5 ÷ 0,1 = 5

г) 2 ÷ 8 = 0,25