із 400 електричних лампочок 392 були цілими решта - розбитими. скільки відсотків становлять розбиті

лампочки​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

2%

Пошаговое объяснение:

400 ламп это 100%

400:100=4 - это 1%

400-392 = 8

100%-98% = 2%

2% от 400 это

392+8=400