8a²-8ab-5a+5b, якщо а 1/8, b -3/4. Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Лёль Андрюшка.

Якщо а=1/8 та b=-3/4, то рівняння буде виглядати так:8(1/8)^2 - 8(1/8)(-3/4) - 5(1/8) + 5(-3/4)

Приведення складених способів та обчислення дасть нам результат:1/2 - 3/4 - 5/32 + 15/16 = -23/32

Таким чином, рівняння 8a²-8ab-5a+5b= -23/32, якщо а=1/8 та b=-3/4.

Отвечает Давыдова Кристина.

Ответ: смотри

Пошаговое объяснение: