Задача:До магазину привезли три ящики мандаринів.В першому та другому ящику 40кг, у 2 й 3 ящиках

36кг,а в 1 та 3 34кг.Скільки мандаринів в кожному ящику окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Староста Василинка.

Ответ:

І 19 ІІ 21 ІІІ 15

Пошаговое объяснение:

(1+2)+(1+3)+(2+3)=110

110:2=55

55-36=19

55-34=21

55-40=15

Отвечает Банкетов Егор.

Ответ:

40+36+34=110 (кг)

110:2=55(кг)

у 1 ящику 55-36=19 (кг)

у 2 ящику 55-34=21 (кг)

у 3 ящику 55-40=15 (кг)

відповідь: в 1 19 , в 2 21 , в 3 15 (кг)