Знайдіть площу круга,якщо довжина його кола дорівнює 628 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Красильникова Валентина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S круга=П*R в квадраті

довжина = 2П*R, п=3,14

знаходимо R(радіус)з формули = 628: (2*3,14)=100 см

S круга= 3,14*100 в квадраті=3,14*10 000=31400 см квадратних