ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!!! ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! Іванко має 10 друзів і впродовж кількох днів запрошує в гості

декого з них так, щоб компанія жодного разу не повторювалася (може бути день, коли він не запросить нікого). Скільки днів він може так робити?

Ответы на вопрос

Отвечает Тулегалиев Аслан.

Відповідь:

45 днів

Покрокове пояснення:

Комбінована формула C (n, r) = n! / (r! * (n - r)!)

Знайдемо n!

10! = 1 * 2 * 3 * 4 * 5 * 6 * 7 * 8 * 9 * 10

10! = 3.628800e+6

знайдемо r!

2! = 1 * 2

2! = 2

знайдемо (n - r)!

(n - r)! = (10-2)! = 8

8! = 1 * 2 * 3 * 4 * 5 * 6 * 7 * 8

8! = 4.032000e+4

C(n, r) = n! / (r! * (n - r)!)

C (10, 2)! = 3.628800e+6 / (2 * 4.032000e+4)

C(10, 2)! = 45