Варіант 1 2. Для виготовлення 8 стаканів соку потрібно 24 яблука. Скільки потрібно яблук, щоб

одержати 12 стаканів яблучного соку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Капсамун Кирилл.

Ответ:

1)24:8=3(ябл.)- потрібно, щоб виготовити 1 стакан соку;

2)3*12=36(ябл.)-потрібно, щоб виготовити 12стаканів соку.

Відповідь:36 яблука.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

1) 24:8=3(ябл.) На 1 стакан.

2)3×12=36(ябл.) На 12 стаканів

Відповідь: 3 6 яблук.