За перший день відремонтували 13/20 всієї дороги, за другий день -28 км . Скільки кілометрів дороги

потрібно було відремонтувати ? Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кожокару Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

нехай всього потрібно було відремонтувати х км дороги, тоді за перший день 13/20х, скадемо рівняння

х=13/20х+28

х-13/20х=28

7/20х=28

х=28:7/20=28*20/7=4*20

х=80 км - всього потірбно було відремотувати