Потрібно було відремонтувати 140 км дороги. За перший тиждень відремонтували 36% дороги, за

другий-32%, а за третій решту. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Филинов Алексей.
36+32=68% за перші два тижні
100-68=32% за третій тиждень
140*0,32=44,8 км за третій тиждень
================