3х-8=Х СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


Ответы на вопрос

Отвечает Чумак Валера.

Ответ:

4!!!

Пошаговое объяснение:

3х-8=х.

3х-х-8=0.

2х=8.

х=4.

когда переносим в другую часть, мы меняем плюс на минус и наоборот.

Удачи!!! можно лучший ответ?)))

Отвечает Гордеева Диана.

В цій рівнянні є змінна x і на кожній стороні дуже багато членів з цією змінною. Однак ми можемо спробувати спростити його, об'єднавши члени, які містять x. Для цього знадобиться застосувати комутативні і асоціативні властивості додавання і віднімання:

3x - 8 = x

(3 - 8) = x

(-5) = x

Тут ми мали змогу скористатися властивістю домноження на -1, яка дозволяє змінити знак усіх членів виразу. Отже, ми маємо:

-5 = x

Тепер можна розв'язати це рівняння, щоб знайти значення змінної x:

-5 - x = 0

-6x = 0

x = 0

Отже, розв'язком даного рівняння є x = 0.