3 одного міста в протилежних напрямках одночасно вирушили два велосипедисти. Швидкість одного з них

до рівнює 9,8 км/год, а швидкість другого - на 2,6 км/год більша. Яка відстань буде між ними через 2,15 год після початку руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9,8+2,6=12,4 (км/ч)-скорость второго велосипедиста

9,8+12,4=22,2 (км/ч) скорость отдаления

22,2*2,15=47,73 (км) расстояние между велосипедистами через 2,15 часа