(4 б.) Розкрийте дужки та спростіть вираз: 5 (4x-3 - 9 y) = 7 (11 - 8a) - 12a=​


Ответы на вопрос

Отвечает Кожеватова Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Перш за все, розкриємо дужки у першому виразі, використовуючи дистрибутивність множення:

5(4x-3 - 9y) = 20x - 15 - 45y

Тепер розглянемо другий вираз і розкриємо дужки, також використовуючи дистрибутивність множення:

7(11 - 8a) - 12a = 77 - 56a - 12a

Залишається спростити обидва вирази:

20x - 15 - 45y = 5(4x - 3 - 9y)

77 - 56a - 12a = 65 - 68a

Таким чином, ми отримали два спрощені вирази:

5(4x - 3 - 9y) = 20x - 15 - 45y

77 - 56a - 12a = 65 - 68a