Мотузку завдовжки 12 м розрізали на дві частини, довжини яких відносяться як 2 до 3. Знайди довжини

одержантх частин мотузки. Срочно пожалуйста!!

Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Роман.

Нехай x - довжина першої частини мотузки в метрах, тоді друга частина матиме довжину 12-x метрів. За умовою, відношення довжин цих частин дорівнює 2/3, тобто:

x/(12-x) = 2/3

Множенням обох сторін на (12-x) отримуємо:

x = 8

Таким чином, довжина першої частини мотузки становить 8 метрів, а другої - 12-8=4 метри.

Отвечает Кононова Геля.

Відповідь:

Одна частина = 8,а друга 4

Покрокове пояснення

: