Мотузку розрізали на дві частини. Довжина днієї частини 3,21 м, а довжина іншої-у 3 рази менша від

довжини першої частини. Якою була довжина мотузки?

Ответы на вопрос

Отвечает Васечкина Юля.
1) 3,21:3 = 1,07 (м) - довжина другої частини;
2) 3,21 + 1,07 = 4,28 (м)
Відповідь: 4,28 м довжина мотузки.