Знайди суму і різницю протележну і оберненого чисел до 2,5 даю 50 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичкина Диана.

Обернене число до 2,5 - це дріб з чисельником 1 і знаменником 2,5, тобто:

1/2,5 = 0,4

Протилежне число до 2,5 - це число, протилежне за знаком, тобто:

-2,5

Тоді сума протилежного та оберненого чисел дорівнює:

-2,5 + 0,4 = -2,1

А різниця протилежного та оберненого чисел:

-2,5 - 0,4 = -2,9