Запишить за допомогою цифр число 1) нуль цилих дви десятих 2) дванадцять цилих п'ятнадцятт тисячник


Ответы на вопрос

Отвечает Чекменев Александр.

Ответ:

1) 0,2

2) 12,015

Пошаговое объяснение:

нуль цілих дві десятих = 0 + 2/10 = 0,2

дванадцять цілих п'ятнадцять тисячних = 12 + 15/1000 = 12,015

Чому не 12,15?

Тому, що п'ятнадцять тисячних - це 15/1000. У числі 1000 - 3 нулі, тому після коми повинно бути 3 цифри. Для цього ставимо нуль перед чилом 15, і після коми виходить не 15, а 015. Тому пишемо 12,015.