Запишіть число, яке задовольняє нерівність 800< x < 840 і ділиться на 2, на 3 і на 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Злобина Аня.

Відповідь: 810

810÷2 = 405

810÷3 = 270

810÷5 = 162

Покрокове пояснення: ...

Отвечает Боровой Александр.

Відповідь: 810

Покрокове пояснення:

розв'язання завдання додаю