5. Протяжність туристичного маршруту становить 120 км. Першого дня туристи подолали 0,4 шляху.

Скільки кілометрів пройшли туристи пер- шого дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Земдиханова Айгуль.

Ответ:

48:1×0,4=48(км)-пройшли туристи першого дня

Отвечает Романова Катя.

Ответ:

48 км

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти, скільки кілометрів пройшли туристи першого дня, потрібно помножити загальну протяжність маршруту на частку, яку вони пройшли першого дня:

04,*120=48 (км)

Туристи першого дня пройшли 48 км.