Першого дня зібрали 13,8 кг вишень, другого дня — на 0,7 кг більше, ніж першого, а у третій день —

на 5,9 кг менше, ніж другого дня. Скільки кілограмів вишень було зібрано за три дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Беличенко Юлия.

Пошаговое объяснение:

1) 13,8 + 0,7 = 14,5 (кг) - вишен собрали во 2 день

2) 14,5 - 5,9 = 8,6 (кг) - вишен собрали в 3 день

3) 13,8 + 14,5 + 8,6 = 36,9 (кг) - собрали за три дня