скласти числовий вираз та знайти його значення: до різниці чисел - 4,5 і -8,5 додати суму чмсел 6,4

і 1,7 СРОЧНО!!!!!! ДАЮ 50 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Ответ:

12,1

Пошаговое объяснение:

(-4,5 - (-8,5)) + (6,4 + 1,7) =

(-4,5 + 8,5) + 8,1 = 4 + 8,1 = 12,1