13/24* -1.25 помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Холоша Станислав.

Відповідь:  

наче так

Покрокове пояснення:

це буде так:

потрібно 1.25 перетворити у дріб - це \\ \\ -\frac{5}{4}

тоді ми мінус переносимо до -\frac{13}{24}

тоді це виглядає так: -\frac{13}{24}*\frac{5}{4}  =- \frac{65}{96}  

     і як я думаю то можна зробити такий дріб-\frac{1}{32}