Знайдіть площу прямокутного трикутника,катет і гіпотенузу 8см та 10см.


Ответы на вопрос

Отвечает Ардашитов Максим.
Відповідь:
S = 24 c2
Пояснення:
Площа прямокутного трикутника - це
половина добутку його катетів:
S = =ab
^ 4.6
За теоремою Піфагора знайдемо невідомий нам катет:
a= V23-63 = V102 - 87 = V100-64= v36
Знайдемо площу трикутника:
5 = a= ‡*8*6= 24