1148. Розв'яжи рiвняння, спростивши спочатку вираз у ЙОГО Лiвiй частині: 1) 7,4 (x - 2,6)= 19; 3)

7,2 (2,9 + x) = -1,9; 25) 1 1 10 D - 1 9 x 4 2) 4,3 + (3,1 - x) = 12,7; 4) -5,2+ (y - 4,2)= -9,4; 7 6)(x+15) - 2 = 4- 15 15 1​

Ответы на вопрос

Отвечает Казакевич Святослав.

Ответ:

1) 7,4х-19,24=19

7,4х=19+19,24

7,4х=38,24

2) 20,88+7,2х=-1,9

7,2х=-1,9-20,88

7,2х=-22,78

3) 4,3+3,1-х=12,7

7,4-х=12,7

х=12,7+7,4

х=19,7

4) -5,2+y-4,2=-9,4

-9,4+y=-9,4

у=0

Пошаговое объяснение: