На уроці учні отримали завдання написати назви існуючих вірусів. Петрик написав 7 правильних назв.

Іринка - 14 , але 3 з них були аналогічні назвам , що вказав Петрик. Серед 10 назв вірусів , які пригадала Марійка , 4 виявились такими , що про них забули інші діти. А Сашко вказав аж 15 назв вірусів, але жоден із нихне був таким, що його не вказали інші діти. Визнач, яку кількість назв різних вірусів пригадали разом Петрик , Іринка , Марійка , та Сашко.

Ответы на вопрос

Отвечает Железняков Даниил.

Відповідь:Петрик назвав 7 вірусів.

Іринка назвала 14 вірусів, але 3 з них дублюють ті, що назвав Петрик, отже вона назвала 14 - 3 = 11 різних вірусів.

Марійка назвала 10 вірусів, але 4 з них були такими, що їх не назвали Петрик та Іринка, отже вона назвала 10 - 4 = 6 різних вірусів.

Сашко назвав 15 вірусів, але жоден з них не був таким, що його не назвали інші діти.

Отже, разом Петрик, Іринка, Марійка та Сашко назвали різні назви 7 + 11 + 6 + 15 = 39 вірусів.

Покрокове пояснення: