1.Округлити до тисяч,десятків,одиниць а) 3291 б) 2699 6) 8126. 2.Округлити

до:сотень,одиниць,десятих,сотих,десятитисячних. а)184,34267 б)1264,6997​

Ответы на вопрос

Отвечает Голышкова Анастасия.

Пошаговое объяснение:

а)3291=3000/2699=3000/8126=8000округл тисяч..

а)3291=3300/2699=2700/8126=8100. округление десят.

а)3291=3300/2699=2700/8126=8120. округление одиниць.