Обчислити радіус кола описаного навколо правильного трикутника зі стороною 5√3 см СРОЧНО ДУЖЕ


Ответы на вопрос

Отвечает Афтени Миша.

Ответ:   5 см.

Объяснение:

R=a/√3, где а=5√3 см.

R=(5√3)/√3 = 5 см.