Відстань між автомобілями, що рухаються в одному напрямі, дорівнює 12,3 км. Швидкість першого

автомобіля 62,4 км/год, ф другого - 70,6 км/год.Через скільки годин другий автомобіль наздожене перший?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулибакина Лера.

Відповідь:1.5 години.

Покрокове пояснення:

Хай t позначає час, який другий автомобіль рухається, щоб наздогнати перший автомобіль.

Перший автомобіль проїде відстань d за час t:

d = v1 * t,

де v1 - швидкість першого автомобіля.

Другий автомобіль також проїде відстань d за час t:

d = v2 * t,

де v2 - швидкість другого автомобіля.

Оскільки відстань, яку проїхали обидва автомобілі, однакова, маємо:

v1 * t = v2 * t,

12.3 км дорівнює відстані, яку проїхав перший автомобіль. Підставляємо дані та розв'язуємо рівняння відносно t:

62.4 * t = 70.6 * t - 12.3

8.2 * t = 12.3

t = 1.5 години.

Таким чином, другий автомобіль наздожене перший через 1.5 години.