5. Виконай додавання зручним способом: - 2, 9 + 4, 3 + (- 5, 2) + 2, 9 + (- 6, 5) + 5, 7 + (- 1,

8)​. Даю 40 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

- 2, 9 + 4, 3 + (- 5, 2) + 2, 9 + (- 6, 5) + 5, 7 + (- 1, 8) = 4,3 - 5,2 - 6,5 + 5,7 - 1,8 = -3,5