6. Розв'яжіть рівняння 6,8 - | x / = 5,8. X


Ответы на вопрос

Отвечает Уманець Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6,8 - lxl = 5,8

Ixl=6,8-5,8

Ix | = 1

x1=1

x2=-1

Отвечает Шихова Анна.

Ответ:

х = ±1

6.8 -  |x |  = 5.8 \\   - |x |  = 5.8 - 6.8 \\  -  |x |  =  - 1 \\  |x|  = 1

Модуль числа це відстань числа на кординатній прямій до нуля, тому виносячи х з-за модуль він може бути від'ємним або додатнім