Обчисли довжину кола і площу круга, радіус якого дорівнює 4 см. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Марк.

Довжина кола:

Формула для довжини кола - це 2πr, де r - радіус кола, а π (пі) - математична константа, яка дорівнює близько 3,14.

Тому, довжина кола з радіусом 4 см обчислюється як:

Довжина кола = 2πr

Довжина кола = 2 * 3.14 * 4 см

Довжина кола = 25.12 см

Таким чином, довжина кола з радіусом 4 см дорівнює 25.12 см.

Площа круга:

Формула для площі круга - це πr².

Отже, площа круга з радіусом 4 см обчислюється як:

Площа круга = πr²

Площа круга = 3.14 * (4 см)²

Площа круга = 3.14 * 16 см²

Площа круга = 50.24 см²

Таким чином, площа круга з радіусом 4 см дорівнює 50.24 см².