Власна швидкість катера 20км/год. Його швидкість проти течії річки 18,1 км/год. Знайдіть швидкість

катера за течією річки. Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Юля.

Ответ:

21,9 км/год.

Пошаговое объяснение:

швидкість течії річки : v

швидкість катера за течією річки = 20 + v

швидкість катера проти течії річки = 20 - v

швидкість катера проти течії річки: 18,1 км/год

20 - v = 18,1

v = 20 - 18,1

v = 1,9

швидкість катера за течією річки:

20 + v = 20 + 1,9 = 21,9 км/год.

Відповідь: 21,9 км/год.

Отвечает Яковлев Дима.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

якщо проти течії швидкість зменшилась, за течією буде збільшуватись. Дізнаємося швидкість течії - 20-18.1=1.9км/год

тепер щоб дізнатись швидкість катера за течією, додаємо до власної швидкості катера швидкість течії - 20+1.9=21.9 км/год