За формулою х = 50,05 – 2,15у , обчислити значення х, якщо у = 23


Ответы на вопрос

Отвечает Сидорук Влад.

Ответ:

Щоб обчислити значення виразу х = 50,05 - 2,15у, коли у = 23, ми просто підставляємо у = 23 у формулу і обчислюємо:

х = 50,05 - 2,15 * 23

х = 50,05 - 49,45

х = 0,60

Отже, коли у = 23, значення виразу х = 50,05 - 2,15у дорівнює 0,60.