700×0,1-500-(-200)=?​


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

700 \times 0.1 - 500 - ( - 200) = 70 - 500 + 200 =  - 430 + 200 =  - 230

ответ: -230

Отвечает Пилипчук Эльвира.

Ответ:

Розкриваємо дужки зі зміною знака перед другим доданком:

700×0,1 - 500 + 200

Обчислюємо добуток 700 × 0,1:

700×0,1-500-(-200)= 70 - 500 + 200 = -430 + 200 = -230

Отже, вираз 700×0,1-500-(-200) дорівнює -230.