швидкість катера за течією річки дорівнює 28.2 км/год, а власна швидкість катера 25.5 км/год .

Знайди швидкість катера проти течією

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Ксения.

Відповідь:

22,8 км/год

Покрокове пояснення:

1) 28,2 - 25,5 = 2,7 (км/год) швидкість течії ріки;

2) 25,5 - 2,7 = 22.8 (км/год) швидкість катера проти течії ріки.

Отвечает Прокопьева Маша.

Відповідь:

22,8 км/год

Покрокове пояснення:

1) 28,2 - 25,5 = 2,7 (км/год)-швидкість течії ріки;

2) 25,5 - 2,7 = 22.8 (км/год)-швидкість катера проти течії ріки.