Три класи зібрали 94,3кг моколотури 1-А та 1-Б зібрали разом 76,8 кг,а 1-Б, 1-В разом 64,3

кг.Скільки кожен клас

Ответы на вопрос

Отвечает Кутелев Антон.

Відповідь:

1-А - 30 (кг)

1-Б - 46.8 (кг)

1-В -  17.5 (кг)

Покрокове пояснення:

1-А - х

1-Б - y

1-В - z

x+y+z = 94,3

x+y=76,8 => x= 76.8 - y

y+z=64,3 => z= 64.3 - y

76.8 - y + y +  64.3 - y = 94.3

y = 46.8 (кг)

x= 76.8 - 46.8 = 30 (кг)

z= 64.3 - 46.8 = 17.5 (кг)