Розкрий дужки знайдизначення виразу 1) 3,4-(6,7–1,3)= 2)-2,6 + (-3,7+1,9)= дуже треба


Ответы на вопрос

Отвечает Аббасова Фатиманур.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 3,4 - (6,7 - 1,3) = 3,4 - 5,4 = -2,0

2) -2,6 + (-3,7+1,9) = -2,6 + (-1,8) = -4,4