Дмитрик, Костя та Яринка купили разом набір для моделювання. Костя заплатив 4/9 вартості гри,

Дмитрик — 3/5 залишку, а Яринка — решту, 54 грн. Скільки коштує набір для моделювання?

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорев Денис.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Костя - 4/9 від вартості гри, залишок - ?

Дмитрик  - 3/5 залишку

Якинка - ? частин, 54грн

усього  - ?

1) Якщо Костя заплатив 4/9 , то вся гра коштує 9/9, а залишилося

9/9 - 4/9 = 5/9

2) Дмитрик 3/5 від 5/9

5/9 ×3/5 = 1/3 частину від усієї суми заплатив Дмитро

3) 5/9 - 1/3 = 5/9 - 3/9 = 2/9 - це решта, яку сплатила Яринка

4) 2/9 і це 54грн

  54 :2/9 = 54×9/2 = 27×9 = 243 грн - коштує весь набір