Помогите срочно очень Полный ответ с объяснением 2) 2× (7 - 5b ) + 15 - 3 × ( 2 + 5 1/4c ), якщо

с = 0,5, b = 2 4) 1,6 (1/8m + 2,5n ) - ( 4,5n - 1 1/4m ) × (-2) - (-12m + 14n ), якщо m = 0,25, n = 5,7

Ответы на вопрос

Отвечает Сурнин Данил.

Замінюємо b та c на їх задані значення та виконуємо обчислення:

2× (7 - 5b ) + 15 - 3 × ( 2 + 5 1/4c ) = 2×(7 - 5×2) + 15 - 3×(2 + 5 1/4×0,5) = 2×(-3) + 15 - 3×(2.5) = -6.5

Отже, 2× (7 - 5b ) + 15 - 3 × ( 2 + 5 1/4c ) = -6.5 при b = 2 та c = 0.5.

Замінюємо m та n на їх задані значення та виконуємо обчислення:

1 6/8 (1/8m + 2,5n ) - ( 4,5n - 1 1/4m ) × (-2) - (-12m + 14n ) = 1 6/8 (1/8×0.25 + 2.5×5.7) - (4.5×5.7 - 1 1/4×0.25) × (-2) - (-12×0.25 + 14×5.7) = 1 6/8 (0.4375 + 14.25) - (25.65 - 0.3125) × 2 - (-2.5) = 1 6/8 × 14.6875 - 51.675 × 2 + 2.5 = 24.3984375

Отже, 1 6/8 (1/8m + 2,5n ) - ( 4,5n - 1 1/4m ) × (-2) - (-12m + 14n ) = 24.3984375 при m = 0.25 та n = 5.7.