Знайдіть значення виразу, 1/x-(2x+5y), якщо 3x-y=-0,8​


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Ксюша.

Ответ:

1/x - (17x + 4)

Пошаговое объяснение:

1/x-(2x+5y), якщо 3x-y=-0,8​

3x - y = -0.8

y = 3x + 0.8

1/x - (2x + 5y) = 1/x - (2x + 5(3x + 0.8)) = 1/x - (17x + 4)